Gå til indhold

Julekonkurrence

Velkommen til Hi-Fi Klubbens årlige julekonkurrence, der i år kommer til at køre på Instagram. Vi vil nemlig gerne se jeres billeder med god lyd, musikoplevelser og flotte produkter.

Vi vil derfor hver uge trække en vinder blandt alle de, der har postet billeder, der på den bedste måde fortæller en historie om god lyd, hi-fi, en musikoplevelse, lækre produkter eller noget, som du forbinder med vores fælles passion for lyd og musik.

Det eneste, du skal gøre, er, at bruge hashtagget #hifijul og tagge Hi-Fi Klubben i opslaget @hifiklubbendanmark, når du poster dit billede på Instagram.

Vi trækker en vinder på følgende datoer:

Mandag den 11. december – Præmie: SONOS PLAY:5 trådløs højttaler
Mandag den 18. december – Præmie: B&W PX høretelefoner
Mandag den 25. december – Præmie: NAD D3020 forstærker + DALI ZENSOR 1

Vi bruger småkager, aka cookies (informationskapsler), så du bl.a. kan bruge vores netbutik. Vi bruger dem også til at finde ud af, hvordan vores netsider bliver brugt, så vi hele tiden kan forbedre os, selvfølgelig imens vi lytter til vores favoritmusik. Ved at fortsætte accepterer du alt dette. Læs mere om cookies her